• Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: lesk
  • Použitie: Telo

Zavedenie nového výrobku Názov Výrobku:organické Mních Ovocie Extract20:1

Latinský Názov: Momordica Grosvenori Swingle

Skladovanie: Skladujte v chladnom a suchom mieste a vyhnite sa svetlo a teplo.

Čas Použiteľnosti: 2 Roky Funcion 1. Luo Han Guo Extrakt Mogrosides bol používaný v tradičnej Čínskej medicíne na prechladnutie, kašeľ, bolesť hrdla, gastrointestinálne poruchy, rovnako ako čistička krvi. 2. Luo Han Guo Extrakt Mogrosides obsahuje vysoké množstvo aminokyselín, fruktóza, vitamínov a minerálov. Luo han guo extrakt je tiež používaný v tradičnej Čínskej varenie pre chuť a výživy.

O Nás

PL PRÍRODY je cGMP, ISO radu, Kóšer ,USDA o ekologickom a Halal certifikované spoločnosti, zamerané na identifikáciu, rozvoj a výroba rastlinných výťažkov a jeho deriváty. S silný R&D schopnosti a pokročilé technológie výroby,pl naturecontinues, aby sa inovácie s bylinných extraktov, ktoré služby Farmaceutické, Nutraceutical a Kozmetický priemysel.

Naše výrobné

Na PL PRÍRODY sme sú dynamické vo vývoji inovatívnych produktov za predpokladu, kontinuity a rozmanitosť bylín. Veríme, že prírodné špeciálne prísady a inovatívne technológie, sú najlepší základ pre nás slúžiť našim potrebám klienta. Sme schopní a hrdí na to poskytnúť najväčší riešenie výrobku Výsadbu base a divoký zber base

Snažíme sa podporovať Zdravie a pohodu prostredníctvom základných princípov, na Posilnenie Uzdravenie tým, že odstraňuje Toxíny & Zlepšenie Výživy cez svet classelectrically formulované prírodných výrobkov pre zdravie! Naše Základné Hodnoty

Nikdy kompromisov na kvalitu

Sú dôveryhodné vzdelávací zdroj

Povzbudiť ľudí, aby prijali opatrenia

Česť a zachovanie prírody

Sú určené na zdravie a wellness

Hlboko súvislosti vzťahy

Sú bezúhonné v osobné služby, Naše Hodnoty a Strát

Na PL PRÍRODY, staráme sa o zem a neuveriteľne jemná ekosystému, že všetok život závisí. Sme si vedomý mnohých hospodárskych a environmentálnych problémov v súčasnosti a sú odhodlaní byť súčasťou globálneho riešenia.

Sme podporu ochrany dažďových pralesov a rastliny rastú v prírode. Snažíme sa nájsť domáce, voľne žijúce druhy superfoods, aby sa dodať výrobky najvyššej kvality na trhu, ktoré majú pozitívny vplyv na prirodzenom prostredí, kde rastú. Sme presvedčení, že najlepší spôsob, ako správca pozemku je vypestovať priame vzťahy s existujúcimi udržateľné poľnohospodárske družstvá, ktoré sa starajú o krajiny, kde sa tieto potraviny prirodzene rásť.

Všetci majú úlohu pri vytváraní budúcnosti. Sme si tak urobiť spôsobom, ktorý je prospešný pre obe strany, pre všetky, ktoré prispievajú k Svetlé Zemi a Svetlé

Recenzie

Stezhinsky
2020-10-14
5/5
perfect. i'm very satisfied
Dxenis Lukash
2020-11-16
5/5
perfect!!
Johnofark007
2020-12-23
3/5
I don't know if it's because of the 20:1 relationship of the product but it has a lot less sweetening power than I expected. Very well packed, detailed information on the characteristics of the "batch" of production of the product they send and received on time.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: 20v napájanie, citroen bx, moje sexuálne hračky, extrakt, osladiť, textílie punč, lesk nechtov, dragon ovocných rastlín, veľké mníchov, salajeet.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.