• Úvodná stránka
  • Biologicky rozložiteľný Trávne Semeno Mat Roll Rastlín Klíčenie Podložky, Tácky pre Trávniky Psa Škvrny a Tieň Rok

  • Druh: Rastú Tašky
  • Materiál: Rastlinné Vlákniny
  • Súbor Typ: No
  • Číslo Modelu: STA137

IDEÁLNY TRÁVNE SEMENO MAT - Každý trávne semeno rolka obsahuje hnojivo, a vytvoriť all-in-one tráva rastie riešenia.Môže rásť zelený trávnik dobre a udržať zelený po celý rok.

BIOLOGICKY rozložiteľný - podložka je vyrobená z rozložiteľný tkaniny a obsahuje hnojivo. Po posypanie semená, šírenie semien mat na semená, ktoré môže dať semená dostatok živín, a zároveň hrať úlohu tepla zachovanie, hydratačné, tieňovanie, a windproof pevné sadenice. Mat textílie sa pomaly rozkladať ako trávnik rastie, až kým hnojivo je úplne pohltí zem.

JEDNODUCHÉ YO POUŽITIE - Jednoducho roll out, siať, vody a sledujte ako rastie. Naše mat pobytov zelená, aj v podmienkach hustom tieni alebo horúceho slnka.

VÝHODY:-Náš produkt je super ľahký a jednoduchý na zavedenie a oživiť slabé trávnaté plochy.Tráva roll agresívne nátierky a zahusťuje pre odolný trávnik.Je viac odolná a jednoduchšie na použitie ako tradičné sod.

KVALITNÉ SLUŽBY - Prouduct patrí 1 rolka trávne semeno mat.Zabezpečujeme 100% spokojnosti nákupe. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, náš zákaznícky servis a my vám rýchlu odpoveď.

Recenzie

Funes Enano
2020-10-18
3/5
Does not carry seeds

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: kvetinové semená pakety, zelené kvetinové semená, sadenice starter zásobník, bonsai osiva, zásobník osiva, záhrada mat, klíči zásobník, biologicky rozložiteľný tráva, pes kvetináč, seed destiny.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.