• Úvodná stránka
  • PCA9685 TB6612 Stepper Motor Rýchlosť Radiča Modul Dual DC Motor Ovládač Radiča Rada pre Arduino

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Zdroj Napájania: DC
  • Typ Motora: Stepper Motor
  • Číslo Modelu: Stepper Motor Ovládač Radiča Rada

Popis:

Toto je JEDNOSMERNÝ Motor + Stepper FeatherWing, ktoré vám umožní používať 2 x bi-polar stepper motory alebo 4 x kartáčovaný DC motorx (alebo 1 stepper a 2 motory na JEDNOSMERNÝ prúd).

Pomocou nášho Pierko Stohovanie Hlavičky alebo Pierko Žena Hlavičky môžete pripojiť FeatherWing na hornej alebo spodnej strane vášho Pierko doske a dáme na dosku vziať letu.

Pôvodný Adafruit Motorových štít Kit je jedným z našich najviac milovaný súpravy, čo je dôvod, prečo sme sa rozhodli prebiť to všetko spolu na Pierko Krídlo, aby sa ešte niečo menšie, ľahšie a viac prenosné!

Namiesto použitia západku a Arduino je PWM kolíky, máme plne venuje PWM ovládač čip na palube. Tento čip spracováva všetky motora a rýchlosť kontroly nad I2C.

Od FeatherWing používa iba I2C (SDA & SCL kolíky), to funguje so všetkými Perie - ATmega32u4, ATSAM M0 alebo ESP8266-založené.

Môžete zásobník s iným FeatherWing alebo sám so sebou (len uistite sa, že máte každý krídlo s jedinečným I2C adresa) Pozrite sa na náš sortiment Pierko dosiek tu.

Funkcie:

4 full H-Mosty: na TB6612 chipset poskytuje 1.2 za most (3A peak) s termálnou vypnutia ochrany, vnútorný odplatu ochrany diódy. Môžete spustiť motory na 4.5 VDC do 13,5 VDC.

Až 4 bi-directional motory na JEDNOSMERNÝ prúd s jednotlivými 12-bitové rýchlosti výber (o 0.02% rozlíšenie)

Do 2 stepper motory (unipolar alebo bipolárny) s single-coil, dvojitá cievka, interleaved alebo micro-krokovanie.

Motory automaticky vypnuté na power-up

Veľký 3,5 mm svorkovnica konektory ľahko pripojiť vodiče (18-26AWG) a výkon

Polarita chránených 2-pinová svorkovnica a jumper na pripojenie externého napájania, pre samostatné logické/motor dodávky

Úplne stohovateľné dizajn: 5 address-vyberte, jumper podložky znamená až 32 stohovateľné krídla: to je 64 steppery alebo 128 motory na JEDNOSMERNÝ prúd.

Špecifikácie:

Veľkosť produktu: cca. 50*25*8mm/1.73*0.62*0.62"

Čistá hmotnosť: cca. 9g

Package:

1 x Motor Ovládač Radiča Rada

2 x Rovno Pin

5 x Kábel Jack

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: arduino motorových štít r3, dm860h ovládač, i2c pwm, stepper motory rýchlosť radiča, veľké motorových vodič, striedavý motor drive, 12v motor, ina219, arduino nano, tb6600.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.