• Názov Značky: Fengyidz
  • Druh: Integrované Obvody
  • Aplikácia: Elektronické Súčiastky
  • stav: Nové
  • Číslo Modelu: AT27C010-70JC

Naším cieľom je dosiahnuť 5 hviezdičiek hodnotenie pre každú transakciu.

1. Prosím potvrdiť príjem výrobkov, ak položky, ktoré ste prijali , a ak tovar bol poškodený ihneď nás prosím kontaktujte. poslať fotografiu nám, že môžeme skontrolovať a dať vám najlepšie riešenie .

2. Sme jediná záruka Dodávky v čase, ale nemohli sme kontrolu expresné dodacie lehoty. Naše predaja osoba, ktorá bude zodpovedná poslať AWB za dodaný tovar v nasledujúci pracovný deň. môžete skontrolovať AWB na webových stránkach, ktoré pošleme. Pre AWB, môžete tiež zavolať na miestna pobočka express spoločnosť vo vašej spoločnosti.

Spätná väzba

1.- Ako vaša spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. prosím nezabudnite nám dať päť hviezd, ako našou odmenou!

2.Ak nebudete spokojný položky, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu, môžeme vám najlepšie riešenie, Budeme servis satisfactio

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: 27c256, attiny167, pre hp envy 15 doska, hp envy, j100, 27c010, hr911105a, atmega328p programátor, sct 013, otp, 27c010a.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.