• Úvodná stránka
  • OHS DSPIAE ATZ01/ATZ02 Model HG Zahnutá Pinzeta (Možnosť: Špicaté/Byt) Hobby Modelár Remeselné nástroje Modelovania Príslušenstvo

  • Materiál: Kov
  • Vekové Rozpätie: >14Y
  • Rozsahu: 其它
  • Tému: Vojenské
  • Upozornenie: Profesionálny Len Veľmi Ostré
  • Číslo Modelu: ATZ01/ATZ02
  • Výrobca: dspiae

Odporúča Potrebné Nástroje:

OHS DSPIAE ATZ01/ATZ02 Model HG Zahnutá Pinzeta (Možnosť: Špicaté/Byt) Hobby Modelár Remeselné nástroje Modelovania Príslušenstvo

Špecifikácia

- Výrobca:DSPIAE

- Séria:

- Možnosť:

1. ATZ01 (Špicaté hlavu zahnutá pinzeta) x 1 Ks

2. ATZ02 (s Plochou hlavou zahnutá pinzeta) x 1 Ks, tento pinzety je vhodný pre vodu odtlačkový práce.

Komentáre:

Nebezpečenstvo udusenia prosím uchovávajte mimo dosahu detí.

Tento Model Dodávky Vyžaduje technológie a zručnosti na prevádzku it.

Údaje a parametre nástroje sú určené výrobcom, sme nie je zodpovedná za chyby vyrobené výrobcom.

Produkt ceny neobsahujú DANE COLNÝ vo vašej krajine.

Ak výrobca zmenil balík produktov, niekedy nemôžeme zmeniť naše výpis to obrázky v čase. ak si zakúpite položky. to znamená, že budete akceptovať staršie verzie, alebo nové verzie produktu balíka. prosím pozornosť.

O Zásielke:

Máme loď všetky objednávky doporučenou air mail. ak je pozemok je o celkovej hmotnosti pod 2 KG, sme loď objednávky s jedným zásielky. ak je pozemok je celková hmotnosť presahuje 2 KG, alebo obalu počas prepravy limit veľkosti, budeme samostatné to podľa dvoch alebo viacerých parciel na ich loď.

Po vašej objednávky je dodávaný, tam bude vždy krátke oneskorenie pre sledovanie informácie začať aktualizáciu. Môžete skontrolovať jeho sledovanie informácií na stav svojej objednávky. Môžete tiež sledovať na webové stránky tretej strany. ak nie ste oboznámení s tým. môžeme vám pomôcť sledovať.

Zvyčajne miestne distribučné centrum(post office) je potrebné 10 až 15 dní(Európska, Ázia),10-25 dní(Severná Amerika,Austrália),30-60 dní(Južná Amerika), až po doručenie. ak ste nemali prijatie váš balíček do 30 dní(Európska, Ázia),40 dní(Severná Amerika,Austrália),60 dní(Južná Amerika). prosím, pouţívať sledovacie číslo dostanete balíček, Z takmer post office na váš príjem adresu. Prosím, dajte nám správnu adresu. alebo vašu zásielku nebude úspešné doručenie.

Kontaktujte Nás:

Môžete nás kontaktovať na Cmap.sk správu systému, zvyčajne správy budú odpovedali 1 pracovný deň. ak existuje akékoľvek problémy, prosím kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol.Môžete sa tiež obrátiť na Cmap.sk služieb zákazníkom.

O Skladom:

Tiež sme predávať naše výrobky v inej platforme alebo webovej stránky. takže tam je malý malá šanca, že výrobok zakúpený je na sklade. obvykle budeme kontaktovať vás v 1-2 dni. Prosím objednávku zrušiť láskavo. sme tak ospravedlňujem sa za chybu. v prípade, že je sa vám stalo. sme tak sa ospravedlňujem za to. my vám ponúkneme zľavu, alebo kupón, aby ukázali svoju úctu k vám. môžete ho použiť na ďalší nákup. ďakujeme za pochopenie.

Iné Politiky, Ktoré:

Vážne Kupujúci Iba V Tom! Prosím, miesto aby, len ak súhlasíte so všetkými PODMIENKAMI

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: farba plameňa, hlina nástroj, dspiae nástroj, filter ostré, hg p402, Hobby Náradia, hobby plastikový model nástroje, hobby nástrojov na modelovanie, kliešte mužov, telefón s30.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.