• Úvodná stránka
  • Drevené Vianočné Elk Tlač Koľajových Pin Veselé Vianočné Dekorácie pre Domov Noel Dekor Nový Rok 2020 DIY Plavidlá Navidad Ozdoby

  • Súbor Typ: No
  • Balenie: Č Darčekovej Krabičke
  • Názov Značky: LOUCUNGAN
  • Typ Veľkoobchod: No
  • Číslo Modelu: PD1093
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Informácie o produkte:

Produkt: Vianočné Elk Fondant Plastický Koľajových Pin

Materiál: Schima superba

Veľkosť(Cca.): celkom:dĺžka 35 cm/13.78 v

Popis:

1. Vyrobené z prírodného dreva, to je lak, ktorý neobsahuje vosk-free, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Pretože to je z prírodného dreva a výrobkov, textúra je odlišné a nie je tam farebný rozdiel, čiastočná drsnosť, a občas uzly sú fyzické atribúty.

2. Naše plastický koľajových pin kód môže byť použitý ako súčasť kuchyne alebo vyrezávané so suvenírmi. Poskytujú jedinečný darček pre každého, rodiny alebo príležitosti.

3. Pečenie s plastický koľajových pin môže byť veľmi zaujímavé, najmä pre deti! To má najlepší dizajn získať dobré embossment a krásne sušienky.

4. Údržba a preventívne opatrenia: Pretože produkt je vyrobený z prírodných materiálov, v extrémnych prípadoch, ako je napríklad expozície, ponorenie do vody, vysoká teplota a nízka vlhkosť vzduchu, praskanie a mildewing dôjde.

5. Po použite, prosím, osušte ho suchou handričkou a skladujte v chladnom a vetranom mieste! V suchom prostredí, pravidelne sa uplatňujú rastlinný olej na ochranu proti praskaniu.

Recenzie

Alex 69 69
2020-10-06
5/5
Very happy. As advertised and a good price. Thank you.
Kurt Goldenace
2020-11-24
5/5
Hello, I thought it would have the size of a classic pastry roll, it is much smaller, it is very pretty, I have not tested it yet, we will see

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: cristmass, domov viniča, 2021 vianočný dekor, christma, ibištek čínsky závod, 2021 čínsky nový rok, keramické dosky ozdoby, vianočné flatback, vonkajšie betlehemom drevené, 2021 rok ox.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.