• Úvodná stránka
  • Fotoaparátu Čistenie Objektívu Papiera Univerzálna Mäkká Optika Tkaniva Čistý Papier Okuliare Papierové Obrúsky Brožúra Pre 10 X 15 cm 500pcs

  • Použitie: Rôzne kamery, mikroskopy, ďalekohľady, projektory
  • Číslo Modelu: 10*15 cm
  • Názov Značky: JVLAB
  • Materiál: Rozšírené mäkký papier
  • Veľkosť: 15*10cm
  • Typ Produktu: Mikroskop Sklo Listov
  • Zväčšenie: ŽIADNE

Materiál: Advanced mäkký papier

Veľkosť: 15*10 cm

Package: 100ks/ knihy * 5 kníh

Použitie: Rôzne kamery, mikroskopy, ďalekohľady, projektory.

Vlastnosti produktu: bavlnený papier absorbuje vodu a mäkkosť, aby sa zabránilo poškriabaniu objektívu počas čistenie; je lepšie, ak utrite objektív prachu s lapačom loptu.

Rozsah použitia: všetky fotoaparátov, kamier, šošoviek, kamery, mikroskopy, ďalekohľady, Pda, mobilné obrazovky a ďalšie.

Ako používať:

Objektív papier nie je priamo utrite objektív s kúskom papiera. Prosím, zásobník papiera do kruhu a potom trhať to od polovice. Účel, na to je slza malá štetiny v vlákniny a utrite objektív s prierezom v strede. Keď odreniny, prosím rub kruh v strede. Tiež, ak sa objektív papier je zotretie, prosím, vyhodiť. To už znova od stredu. V prípade potreby, prosím, urobiť ďalší krok na zopakujte predchádzajúce opatrenia, aby sa zabránilo prachu z objektív papier a poškriabaniu objektívu. Ak si trieť objektív papier pred utieranie, papier bude viac mäkšie, starý fotoaparát môžete získať najlepšie čistenie a konzerváciu.

Prosím ranu s lapačom loptu po utieranie, prosím, nie ranu s ústach, aby sa zabránilo slinami, fúkanie do objektívu.

Ak sa používať s objektívom štetec a sacie loptu, účinok bude lepšie a čistejšie. K dispozícii je kompletný set výrobkov na predaj v obchode, ak potrebujete prosím kliknite na nákup alebo kontakt so zákazníkom, ďakujem.

Tam je iná špecifikácia na predaj, ktorého veľkosť je 10*7,5 cm, ak potrebujete prosím kliknite na nákup. Ďakujem.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: adata auto kamery, fotoaparát yashica, papier nástroje micro, fotoaparát wipe, muži broch okuliare, lunette auto, brožúra papier, čistý papier, mikroskop taška, plstenie sklenené poháre.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.