• Úvodná stránka
  • 1PC Prírodné Sušené kvety Kúzlo Živice Vzrástol Reálne Suché Kvetinové Kúzlo Pre Šperky, Takže Corydalis Mobilný Telefón Shell Príslušenstvo

  • Názov Značky: Drahokamu Príbeh
  • Materiál: Skutočné Suchý Kvet
  • Položka Druh: Korálky
  • Jemné alebo Módne: Móda
  • Kovové Typ: ŽIADNE

Prírodné Sušené Charm Real Kvet Ruže Prívesky, ktorý Kvitne Bud Petal Kvetinové Kúzlo Pre Šperky, Takže Pred Kúpiť: Skutočný kvet, sušené kvety a živice kvapkadla sú vyrobené ručne. Výrobky sú zaznamenané v druhu, s rôznym vzdelaním a monitory, bude to farebnou odlišnosťou, ktorá je nevyhnutné, Myseľ farebnou odlišnosťou, alebo potrebujete presne rovnaké, prosím starať. Bracts sú prírodné produkty, každý z nich je iný, preto je jedinečný. Neexistuje žiadna záruka, že kvet bud dostanete je presne také isté ako na obrázku. Neexistujú dva rovnaké listy vo svete. To vyžaduje určitý čas, suché kvety. Každá kvetina má stopy vľavo rokov, viac ako víla z olejomaľby. V procese sušenia vzduchom, lístky bude zmenšovať. V tejto dobe, sepals z lístkov bude samostatné. Vyzerá to, "chaotický vo vetre". Moje pochopenie je, že to je stopových vetra. Pretože sušené kvety a listy sú zabalené do živice gutta percha, kvet bude slabnúť po dlhý čas, čo je normálny jav. Kvet zabalené v nej nezmizne, a bude meniť so zmenou času, teploty a vlhkosti.

Tieto živice sušené kvety a listy môžu byť vyrobené do náušnice, náhrdelníky, náramky, prstene a iné DIY príslušenstvo, krásne a jedinečné.

Recenzie

Brightspark
2021-01-26
1/5
Where remains my money or else where remain the roses
Hazjomar
2021-01-26
1/5
Moet nog steeds geld terug krijgen. Nooit bloemen ontvangen
Freefon6
2021-01-26
1/5
Not received and no money return got
Alman Ard
2021-01-26
1/5
Never received. Still no money back got.
Musagalieva 1970
2021-01-26
1/5
Still do not received anything and never return money got

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: nordic koberec, lampwork korálky kvety etsy, hviezda výbava, bábika swan, cartoon swan, lampwork kvetinový náušnice, patch taktika, lampwork perličiek kvet, gay patch, lampwork kvet korálky urob si sám.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.