• Úvodná stránka
  • Ps2 Ovládač Na Diaľkové Ovládanie+ Mega2560 Dosky+ 4 Kanál Motorových 9 Kanál Servo Vodič Doska Pre Arduino Diy Mecanum Kolesa Robot

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Upozornenie: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: ŽIADNE

PS2 Ovládač na Diaľkové Ovládanie+ Mega2560 Rozvoj dosky+ 4 Kanál Motorových 9 Kanál Servo Vodič Doska pre Arduino DIY Robot

Adavange:

Tento ovládači PS2 kit môže riadiť 4pcs DC motor s encoder súčasne, je možné dobre využiť vibrácií funkcia zvládnuť, a použite rukoväť je push tyč zrýchliť a spomaliť robot

Funkcie:

Motor disku rady prijať dovezené TB6612 ovládač čip kompatibilný s WIFI/Bluetooth/PS2 radič.

MEGA2560 pre Pc, PS2 bezdrôtový gamepad a motorových vodič dosky. 4 kanálový motorového pohonu doska môže byť použitá v 2 kanál.

Môžete pohon 2wd, 3wd a 4wd robot auto a mecanum kolesa robot platformu, keď stiahnuť príslušného firmware na MEGA2560.

Môžete rozvíjať ovládať robotické rameno.

Package Zahrnuté: 1pcs MEGA2560 rada, 1pcs motorových vodič rada, 1pcs zvládnuť ovládanie, 1pcs prijímač, 1pcs adaptér doska, 1pcs USB kábel.

Ponúkame mecanum kolesa robot jednotky kódy.

Vitajte v obchode v Moebius Obchod

Tu sú 3 tipy, prosím, pozorne si prečítajte:

1. Ak si zvolíte logistika "Cmap.sk Premium Doprava", alebo DHL, UPS, Fedex, Aramex atď, prosím, uistite sa, že ponúka kompletný anglický príjemca meno a adresu. Všimnite si, že to nemôže byť 'PO-políčko" adresa a adresa by nemali byť skrátený! Venujte prosím pozornosť dostane balíček v čase. Ak balík je vrátený z dôvodu zlyhania kontaktovať príjemcu, prosím, znášať následky!

2. Náš produkt ceny nezahŕňajú tarify, a budeme deklarovať nižšiu cenu na balíček pri preprave. Ale ak máte ďalšie požiadavky, kontaktujte nás, prosím, pri vytváraní objednávky! Ak odmietnete zaplatiť clo a tovar sa vráti, nesnažte sa vyriešiť to cez spory, nebudeme akceptovať to. Vezmite prosím na vedomie, že!

3. Manuálu a zdrojový kód je v anglickom jazyku. Ponúkame github odkazy, nie papiera informácie. Prosím, kontaktujte nás, aby sme vám poskytli informácie po zadaní objednávky!

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: zomrie roboty, mecanum, robot hračka, rc servo, arduino auta robot, omniwheel, klinec prenos, ovládač pc, arduino nano, ps2 usb.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.