• Úvodná stránka
  • HABOTEST Digitálny Anemometer Ručné Rýchlosť Vetra Meter Etalón Prietoku Vzduchu Meter HT625A na Meranie Rýchlosti Vetra Objem Vzduchu windmeter

  • Názov Značky: KKMOON
  • Číslo Modelu: Rýchlosť Vetra Meter
  • Druh: Anemometer

无标题文档

Toto je profesionálny digitálny anemometer s stabilný výkon, bezpečné a spoľahlivé. Je kabína measur rýchlosť vetra a vzduchu vilu. Široko používané v oblasti veternej energie, meteorológia, priemyslu, poľnohospodárstva, hydrológia a vodné conservancy, enviromental protection, diaľnice, letiská, atď.

Funkcie:

2 Opatrenia Režim --- rýchlosť Vzduchu meranie a prúdenie vzduchu, meranie, môžete aj meranie rýchlosti vetra a prúdenia vzduchu, ideálne anemometer na počasie zberu dát.

Vysoká Presnosť Merania --- Rýchlosť Vetra Merač je možné presne zmerať rýchlosť vetra do 5 jednotiek: m/s, km/h, ft/min, uzly, mph. Rozsah 0,4-30 m/s, 1.4-108km/h, 1.3-98.5 ft/s, 0.8-je 58,3 uzlov/h, 0.9-67.1 mph, Presnosť ±2.0%. Pri meraní rýchlosti vetra, si môžete pozrieť Beaufort Vietor Rozsahu na displeji, a ktorých rozsah je 0-18.

Multifunkčné Anemometer --- Údaje, Funkcia Hold, môže držať čítanie; MAX/MIN/AVG Funkciu, zobrazí sa najvyššia/najnižšia/priemer čítanie na displeji, Manuálne / Automatické VYPNUTIE voliteľný; Low battery označenie.

Prenosné LCD Farebný Displej Meter --- Tento rýchlosť Vetra meradlá vybavené a LCD farebný displej s backligh, môže čítanie lepšie a jasnejšie oboch slnku alebo v tme. Kompaktný a ľahký, môžete si ju vo vrecku.

Virsatile Použitie --- Tento anemometer je ideálny pre domáce účely, ako sú meranie rýchlosti vetra, vzduch dúchadlo, a tiež môžu byť použité pre windsurfing, plachtenie, rybárčenie, púšťanie draka. Vhodné pre hydrológia a vodné conservancy, enviromental protection, diaľnice, letiská, atď.

Špecifikácie:

Materiál: ABS

Typ: A/B(voliteľné)

Farba: Červená+Čierna

Displej: LCD s podsvietením, MAX displej 9999

Rýchlosť vzduchu: 0,40 pri-30.00 m/s

Vzorkovacia frekvencia: o 1 r/s

Senzor: vzduch velocityflow senzor-angled veje zbraní s ložiskom

Beaufort vietor mierka: 0-12

Max/Min/Avg: Záznam a zobrazenie minimum,maximum,priemer

Držiteľ údajov: Zmraziť čítanie

Pracovné eviroment: Teplota 0-40°C,vlhkosť Zoznam Balíkov:

1 * Rýchlosť Vetra Meter(batérie nie include)

1 * Manuál

1 * Skladovanie Taška

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: brix meter, gm816 windmeter, windmeter arduino, prietokomer, maf, weatherflow windmeter, megger multimeter, ht206d, maf senzor, ortuť meter.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.