• Úvodná stránka
 • YP 38 Poschodí Montované Oceľové Rúry Bender 25-75 cm Kompaktná Ohýbačka Manuálne Kovové Podlahy Typ 7 Zomrie 1-3" Metal Pripojiteľný

 • Certifikácia: ce
 • Telescoping Rukoväť:
 • Suroviny: Rúry
 • Automatizácia: manuál
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Je To Inteligentné Zariadenie: No
 • Zomrie Veľkosť:
 • Číslo Modelu: SDWGJYP38ZH000001V0
 • Materiál / Kov Spracované: Z Nehrdzavejúcej Ocele
 • Typ Stroja: Rúry a Rúrky a ohýbačky
 • Materiál: Z Liatej Ocele
 • Oceľový Kapacita: 5/16 x 1-1/4"; 1/4 x 1-15/16u201d
 • Extra Služby: Kovanie

YP 38 Kompaktná Ohýbačka

Kompaktná ohýbačka prichádza s 7 zomrie pre rôzne aplikácie S veľkým základná doska a robustná ale ľahká konštrukcia, kompaktný bender je ideálna pre montáž do nákladných vozidiel alebo traktorov. A telescoping rukoväť zákrutách okrúhle alebo štvorcové bar zásob až na 5/8 palca hrubé s maximálnou šírkou až 1-15/16 palcov.

Funkcie a podrobné údaje

【ODOLNÝ MATERIÁL] vyzýva - Vyrobené z vysoko tvrdosť ocele a je sturdily konštruované. Táto univerzálna ohýbačka rúr môžu byť použité pre presné ohýbanie kruhového potrubia. Je to ideálny nástroj pre denné dielenské použitie. 【VEĽKÁ KAPACITA] vyzýva - Na bender má 1-palcových, 3-palcový pracovná kapacita. Telescoping rukoväť zákrutách bytu alebo square bar zásob až na 5/8-palca tučný s maximálnou šírkou až 1-15/16 palcov. 【7 ZOMRIE ZAHRNUTÉ] vyzýva - 7 formy sú zahrnuté v bender, od 1 palec na 3-palcový, ktoré môžu byť použité na prispôsobenie zátvorky a iné komponenty, ktoré podporujú pracovnej oblasti. 【44 " GUMY RUKOVÄŤ] vyzýva - Lepšie využiť môže byť zabezpečená tento 44-palcový teleskopická rukoväť. A to zvýši tlak sa vzťahujú na kov. Vaša činnosť sa stáva jednoduché. 【ŠIROKÉ UPLATNENIE] vyzýva - ľahký dizajn umožňuje, aby boli namontované na prácu, nákladné autá, traktory, alebo akékoľvek betónovej podlahy. Na bender môžu byť použité na tvar ocele, železa, kované železo, mosadz, meď a hliník.

Kľúčové Vlastnosti

Vynikajúcu Kvalitu

Tento bender je vyrobený z vysoko tvrdosť ocele a je sturdily konštruované. Táto univerzálna ohýbačka rúr môžu byť použité pre presné ohýbanie kruhového potrubia, štvorcové tyče, rovnako ako pásy ocele, takže je ideálny pre každodenné dielenské použitie.

Veľká Kapacita

Táto heavy-duty kompaktný oceľový podstavec poschodí bender má 1-palcových, 3-palcový pracovná kapacita. Telescoping rukoväť zákrutách bytu alebo square bar zásob až na 5/8-palca tučný s maximálnou šírkou až 1-15/16 palcov. Veľká kapacita bude robiť svoju prácu ľahšie.

44" Teleskopické Gumová Rukoväť

44-palcový teleskopická rukoväť je vyrobená pre lepšie využiť. Medzitým rozšíriteľný páky zvýši tlak sa vzťahujú na kov. Preto úsilie, ktoré môžete minúť na svoje prevádzky bude výrazne znížené.

Kompaktný A Prenosný

Ľahký dizajn umožňuje, aby boli namontované na prácu, nákladné autá, traktory, alebo akékoľvek betónovej podlahy. Tento bender bol navrhnutý tak, aby sa rôzne ohyby na námestí alebo ploché zásob.Tento prenosný dizajn umožňuje tiež ukladať a prenášať to bez námahy.

7 Zomrie Sú Zahrnuté

Existuje 7 formy v bender, v rozmedzí od 1 palec, 1-1 / 4", 1-1 / 2", 1-3 / 4", 2", 2-1 / 2 palca na 3-palcový, ktoré môžu byť použité na prispôsobenie zátvorky a iné komponenty, ktoré podporujú pracovnej oblasti.

Široké Uplatnenie

Na telescoping rukoväť zákrutách námestie bar zásob až na 5/8-palca tučný s maximálnou šírkou až 1-15/16. Na bender môžu byť použité na tvar ocele, železa, kované železo, mosadz, meď a hliník. To môžete splniť svoj bežné použitie.

Špecifikácie

Materiál: Liatej Ocele Číslo modelu: YP-38 Zomrie: 25 mm, 30 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm, 65mm, 75 mm Zomrie: 1", 1-1/4", 1-1 2", 1-3/4", 2", 2-1/2", 3" Oceľový Kapacita: 5/16 x 1-1/4"; 1/4 x 1-15/16" Telescoping Rukoväť: 44" Rozmery balenia: 34.6 x 10.6 x 10.2 palcov Brutto Hmotnosť: 46.96 lb / 21.3 kg

Obsah Balenia

1 x Sklzu Roll Stroj 3 x Kovov, poistný Krúžok

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: ohýbačka rúr, ohybu pre potrubia, papierové pásky fréza, malé drôt bender, muži rúry, cricut maker stroj ploter, fajky, detektor pohybu tuya, guľôčky navi nástroj, kovové potrubia dymu.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.