• Úvodná stránka
  • ZA Externé sústruhov Držiaka Nástroja MTGNR3232P16 MTGNL3232P16 MTGNR MTGNL 3232 MTGNR3232P22 Stroj CNC Nástroj Ramienka

  • Názov Značky: ZA
  • Číslo Modelu: MTJNR/L
  • Povlak: Iné
  • Tvrdosť: HRC45-49
  • Použitie: Externé Otáčania Nástroja
  • Materiál: HSS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

ZA Externé sústruhov Držiaka Nástroja MTGNR3232P16 MTGNL3232P16 MTGNR MTGNL 3232 MTGNR3232P22 Stroj CNC Nástroj Ramienka

♡♡♡Vitaj MIMO Oficiálneho Obchodu♡♡♡

Výrobky zobrazené v našom obchode sú všetky k dispozícii.A kabinetu len ukázať časti naše produkty,veľa výrobkov nebol odovzdaný, ak nemôžete nájsť nástroje, ktoré potrebujete, alebo máte nejaké požiadavky,kontaktujte nás,my vám ho vyriešiť včas. Ďakujeme vám za vašu podporu a uznanie našej predajni!!!

【Balík Obsahuje] Vyzýva

1pcs otáčania nástroja(nie vrátane karbidu vložky)

【Dozvedieť Sa Viac] Vyzýva

1. Dokonalé opracovanie účinok. 2. Dokonalý povrch. 3. Vysoká pevnosť v ťahu a proti oderu dokončiť. 4. Špecifikácia a presnosť sú plne v súlade s ISO normou. 5. Uplatňovať v Sústruženie a Čelí v práci. 6. Ďalšie iné Sústružnícke Nástroje sú vyrábané v našej továrni, ako Nudné držiaka nástroja, Zapichovanie držiaka nástroja,rezanie závitov držiaka nástroja.

【O nás] vyzýva

One-stop obstarávania platformu pre "MIMO" CNC nástroje. Založená v roku 2018, obchod je predovšetkým zaoberá v poskytovaní kvality rezné nástroje zahraničného obchodu export. Teraz podniku tvorí vyspelé logistické kanál. Spokojnosť zákazníkov je vysoká a produktov môžu byť doručená na svete lepšie a rýchlejšie. Spoločnosť vyrába hlavne CNC ramienka, CNC čepeľ, závitové čepeľ, karbid konci mlyn, ťuknite na položku a vrtáka. Konanie na významných značiek CNC čepele: MITSUBISHI, Taegutec, KORLOY, ZCC.CT, KYOCERA, Tungaloy, Sumitomo, vargus, HITACHI, DIJET, ISCAR. Rezné nástroje sú známe ako "priemyselná zuby", a ich výrobky sú široko používané v mnohých oblastiach, ako sú stroj, nástroj, priemysel, pre automobilový výrobný priemysel, plesní, spracovateľský priemysel, letecký priemysel, národnej obrany priemysel, oceliarsky priemysel, elektronický priemysel, atď., ktorý je nenahraditeľný v modernom priemysle. Úlohu. "MIMO" sa zaväzuje zákazníka prvý a nadviazať dopredu. Naša spoločnosť môže poskytnúť kompletnú podporu riešenia pre obrábanie, výroba a podľa rôznych potrieb zákazníkov.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: 3 žiarovka pätica, 2 opierkou solaris, auto film fréza, umenie vešiak, telefón fréza, bolesť kolena fréza, fréza držiteľ, tin nylon držiteľ fréza, stlačený bandáž na koleno, c217 mercedes.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.