• Úvodná stránka
  • 2 ks peelingová Maska na Nohy, Peeling Odstráni Odumreté Kožné Pedikúra Ponožky pre Podpätky Hydratačné Zubov Nohy Patch Panela C1640

  • Funkcia 1: Nohy Maska
  • Funkcia 3: Hydratačné,Zubov
  • Funkcia 2: Odstráni Odumreté Kožné
  • Názov Značky: Sumifun
  • Číslo Modelu: C1640
  • Aplikácia: Nohy

Package : 2 ks=1pair =1bag

Ako používať:

1.Dôkladne umyte si nohy (namáčanie v horúcej vode zvýši podstate je absorpcia). Pre ľudí s veľmi hrubý kožičky, môžete tiež olúpať vaše nohy pred použitím masky.

2. Suché nohy.

3.Odstránenie masky z vrecka a nosiť tak, ako keby ste na sebe ponožky.

4.Odporúča sa nosiť pár normálne ponožky mimo masky, to zabezpečí, že masky zostať na mieste a uľahčiť vám pohyb.

5.Nosenie masky pre 1-2 hodín (minimálne 30 minút pre citlivú pleť). Môže sa vyskytnúť brnenie alebo otepľovanie pocit, znamená to, že masky sú pracovné. Prestaňte používať, ak sa vyskytnú nepríjemné pálenie.

6.Odstráňte masku a opláchnite nohy vodou.

7.Počkajte, kým peeling proces začať. V závislosti na nohy stave, celý proces môže trvať 7 až 15 dní, alebo aj dlhšie, v závislosti od absorpcie každého človeka (len som začal peeling po 10 dní).

Poznámka: je normálne, že niektorí ľudia môžu vyskytnúť nadmerný peeling, zatiaľ čo iné môžu vyskytnúť veľmi malý peeling po prvých pár. Môžete reštartovať proces po 20-30 dní (pri peelingu sa zastavil) na dosiahnutie požadovaného účinku.

8.Keď vidíte, že vaše nohy začala peeling, namáčanie v teplej vode každú noc je vysoko odporúčané (pridaním niektorých ocot je príliš dobrá). Môžete použiť nohy exfoliačný nástroj, ktorý pomôže vám odstrániť odumreté (byť jemný). Snažte sa použiť krém/krém, pretože chcete, aby sa vaše odumreté zlúpnuť.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov: ak nevidíte peeling do 7 dní, môžete použiť inú masku na zlepšenie absorpcie a urýchliť peeling. Toto nie je odporúčaný, ak máte novo lúpané kože alebo rán/kusy.

Dôležité:

1.Nepoužívajte masky ak máte aktívne rez alebo rany. Masky môžu spôsobiť podráždenie.

2.Po použití masky, zabrániť nadmernej chôdzi, vysoké podpätky, a/alebo nadmerné cvičenie.

3.Ak máte obavy z toho, či je možné ho používať, alebo nie, prosím poraďte sa so svojím lekárom.

4.Neodporúča sa pre ľudí s osobitnými zdravotné podmienky, napr. tehotné.

5.Tento produkt nie je určený na liečbu alebo diagnostiku chorôb.

Čo treba očakávať:

1.Po odstránení masky a na druhý deň si nohy stať biela a vráskavá, nesmiete pocit, že vaše nohy dobre (vaše nohy sa môže stať trochu znecitlivenie).

2.Nasledujúce dni, nohy sa môžu stať veľmi suché. Ľudia, ktorí reagujú rýchlo, nájdete ich nohy, peeling, iné môžu vidieť ich pokožka praská, niektoré nemusia vidieť tieto reakcie.

3.V závislosti od toho, ako budete reagovať na masky, ktoré môžete potrebovať 2-3 páry na dosiahnutie želaných výsledkov.

Recenzie

Crankman
2021-02-11
5/5
Tiene muy buena pinta. aunque aún no he probado su eficacia

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: vtipné masky vírus, masku na tvár vírus, ffp2 maska, masku na tvár pre vírus, vírus 2, maska na ochranu, maska reusabl, fpp2 maska, móda maska vírus, chrániť vírus.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.