• Úvodná stránka
  • 1pcs kórejský K-lepidlo Krém 15 g Odstraňovač Ženy Falošných Rias Rozšírenia Lepidlo Remover Cream č stimulácia Odstránenie Gel Cream

  • Názov Značky: Chihirose Krása
  • Veľkosť: 15g
  • Materiál: Propylénu vápenatým,polyetylénglykolu,Minerálny Prášok
  • Číslo Modelu: K-lepidlo Remover Cream
  • Položka Druh: rias lepidlo

【Názov výrobku] vyzýva : K-lepidlo Remover Cream 【špecifikácia] vyzýva : 15 g 【Vhodné pre] vyzýva : osobné, salóny krásy 【Účinnosť] vyzýva : nie stimulácia, vymeniteľné zaočkovaný mihalnice 【Skladovanie] vyzýva : Vyhýbať horúce, vlhké skladovanie miesto, po použití 【trvanlivosť] vyzýva : 3 roky K-lepidlo Krém Remover: Vyrobené v Kórei je ľahké ublížiť reálne mihalnice pri odstraňovaní zaočkovaný mihalnice. To môže byť ľahko odstránená bez podráždenia (pôvodné originálne) len pár minút s remover. Neobsahuje žiadne farebné prísady 15 G. Obsahuje BFGF opravy faktor pomôcť opraviť mihalnice Štepu rias lepidlo, aby sa zabránilo pravda mihalnice od pádu. Extra: Na odstránenie rias rozšírenie,mať klient sedieť s očami tesne uzavretú. Použiť svetlo náter odstraňovač o rozšírení a nechať sedieť na 10-15 sekúnd. Jemne utrite. Popis: Tento produkt je vyrobený z prírodných extrakcia rastlinných zložiek, ktoré sú bezpečné, mierne a neškodné bez podráždenia. To môže byť účinné, aby sa rozpustil rias rozšírenie lepidla tak, aby odstraňovač lepidla, ľahko a rýchlo, vyžaduje len malé množstvo. A hustý krém nie je ľahké šplechnutie do očí. Také nádherné tovaru, len priviesť ju domov! Funkcie: 1. Prírodné rastlinné extrakcia zložky sú bezpečné, mierne a neškodné bez podráždenia. 2. To môže byť účinné, aby sa rozpustil rias rozšírenie lepidla tak, aby odstraňovač lepidla, ľahko a rýchlo, vyžaduje len malé množstvo. 3. Hustý krém nie je ľahké šplechnutie do očí, veľmi bezpečné a jednoduché použitie. 4. Non-podráždenie vôňa vyhral\ \ 't, aby vám to nepríjemné a tiež veľmi jemný na oči. 5. Prenosná veľkosť je vhodné pre prijatie mimo.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: lepidlo super, lotus prášok, glycol, alfa arbutin prášok na bielenie pokožky, inhibítor, lepiace tyčinky, propylén glykol, lepidlo kovov, lepidlo tekuté, vlasy inhibítor.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.