• Úvodná stránka
  • Prenosné Prst Oximeter Kyslíkovej Saturácie Kyslíka v Krvi, Monitor Prst Klip Srdcového tepu Oxymetrie Pulzný Oximeter oximetro

  • Položka Druh: Oxymetrie
  • Aplikácia: Prst
  • Pôvod: CL
  • Názov Značky: Alextrasza

Funkcie: 1.Napätie výstraha: keď napätie batérie je príliš nízka, môžu mať vplyv na bežné použitie, je nízke napätie upozornenie riadok. 2.Automatické vypnutie: Po žiadny signál je generovaný na produkt sa automaticky vypne po 8 sekundách. 3.Úspora energie a ochrana životného prostredia: výrobok má nízku spotrebu energie, a dve AAA batérie možno použiť nepretržite viac ako 40 hodín. Popis: Ideálny pre každodenné monitorovanie SpO2, PR. S jedinečným PI (Uzávery Index) funkciu, môže spravovať zdravie viac úplne. Špecifikácie: rozsah Merania: 70%-99% Presnosť: ±2% na 70%-99% fáze, SpO2, ktoré nie sú špecifikované ( Rozlíšenie: ±1% 4 Nízke uzávery: Merací rozsah: 30bpm-250bpm Presnosť: ±2bpm alebo ±2% (väčšie jeden) Napájanie: 2 AAA 1,5 V alkalické batérie spotreba Energie: pod 30mA Automatické vypnutie: automatické vypnutie po 8 sekundách bez signálu Farby:biela a modrá Balík v cene: 1 x Digitálny Pulzný Oximeter 1 x Používateľská Príručka Poznámky: 1. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách. 2. Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: jednoduché prst pulzný oximeter, heartrate monitor, pípnutie kyslíka v krvi, monitor, tlak prstov monitor, meter kyslíka, impulz, wego tepovej frekvencie, contec ekg, oximet, kyslík senzor.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.