• Úvodná stránka
  • Bezdrôtový Bluetooth Tlačítkový Ovládač Konzoly NGC ovládač Pre Nintendo Prepínač/Prepnúť lite/PC/TV box/PS3/Android/play station 3

  • Typ Rozhrania: USB
  • Nintendo Model: NINTENDO PREPÍNAČ
  • Číslo Modelu: Gamepad
  • Package: Áno
  • Názov Značky: centechia
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo

Popis:

1. Vzhľad nového NGC je radič bezdrôtovej Bluetooth Prepnúť regulátor. Ak chcete hrať melee hry alebo Nintendo konzoly, hry, potom je tento výrobok je dobrá voľba.

2. Použiteľné produkty: vhodné pre Nintendo prepínač herné konzoly/prepnúť lite herné konzoly/PC/TV box/PS3/Android

3. Spôsob pripojenia: podpora Bluetooth pripojenia, káblové pripojenie

4. Dokonalý zážitok: regulátor má zabudované vibračné, duálny analógový joystick, ergonomický dizajn a intuitívne rozloženie tlačidiel.

5. Vysoký výkon:

Ergonomický dizajn a intuitívne rozloženie tlačidiel poskytuje vám kontrolu a presnosť, ktorú si zaslúžite. Bluetooth ovládač je kompatibilný s Nintendo Prepínač herné konzoly. Podporuje gyro osi funkcia a duálny vplyv funkcia dual motory.

Ako používať (rozdelený do dvoch spôsobov: káblové/bezdrôtové)

Bezdrôtové spojenie Bluetooth:

*Prepínač a prepínač lite:

1. Otvorte konzoly Prepínača (Switch Lite), vyberte "Ovládač" a potom kliknite na tlačidlo "Zmeniť Grip / objednávky";

2. Súčasne stlačte tlačidlo "home +" "B" tlačidlo na radič, kým LED2 indikátor bliká rýchlo uvoľnite tlačidlo. Po 1-2 sekundy, váš prepínač bude pár so signálom z G1 radič. A LED2 indikátor prestane blikať, LED1 indikátor bude stále červené. Stlačte tlačidlo "A" na dokončenie operácie.

3. Druhýkrát si ho použiť, nie je potrebné párovanie znova. Ak nie je žiadny pohyb v priebehu 5 minút, G1 radič bude v stave spánku. Len stlačte tlačidlo "Home" tlačidlo na približne 2 sekundy, aby vás prebudil. Nie je potrebné znovu spárovať.

* Pre Android:

1 Najprv stlačte a podržte tlačidlo "domov" vypnúť G1 radič, a potom stlačte tlačidlo "home" + "Y" tlačidlo na približne 2 sekundy pre zapnutie G1 radič, a teraz LED1 indikátor bude rýchlo blikať, čo značí, že je v párovacieho režimu.

2. Prístup Bluetooth nastaveniach vášho android zariadenia a zvoľte "zapnutie Bluetooth" ak chcete aktivovať funkciu Bluetooth.

3. Posuňte sa nadol v zozname a vybrať "Gamepad" zo zoznamu a potom kliknite na tlačidlo Pokračovať na dokončiť nastavenie. Na LED1 indikátor prestane blikať a svietiť neustále červenou farbou, čo indikuje, že regulátor je pripravený na okamžité použitie.

4. Vezmite prosím na vedomie, že vibrácia osi a osi snímača nebudú k dispozícii v Android je operačný režim.

*Pre PS3:

1. Najprv stlačte tlačidlo "home" tlačidlo vypnete G1 radič. Potom stlačte a podržte tlačidlo "domov" + "A" tlačidlo pre zapnutie regulátora.

2. Použiť Typ-C kábel na pripojenie G1 radič a PS3 konzoly, a potom stlačte tlačidlo "domov" do páru.

3. Keď LED4 kontrolka svieti červená, odpojte kábel, G1 ovládač je možné prehrávať bezdrôtovo na PS3.

4. Druhýkrát si ho použiť, nie je potrebné párovanie znova.

Káblové pripojenie: PS3/Smart TV/TV Box/PC

1 Najprv stlačte a podržte tlačidlo "domov", najprv vypnite G1 radič, a potom stlačte tlačidlo "L1" + "home" tlačidlo súčasne na 2 sekundy, kým LED4 bliká, uvoľnite tlačidlo.

2. Teraz, pripojte C-typ kábla medzi G1 radič a PS3/smart TV/TV box/PC. Vaše G1 regulátor bude teraz pár a stať káblové herný ovládač.

Špecifikácie:

Špecifikácie Produktu:

100% zbrusu nový

Typ: Gamepad

Typ rozhrania: USB

Spôsob pripojenia: káblové/bezdrôtové

Použiteľné produkty: switch/prepnúť lite/PC/TV/PS3/Android

Farba: Fialová/Čierna/Priehľadná Čierna

Hmotnosť: 250g

vibrácie:áno

Video hry, hodnotenie: vstupná úroveň, horúčka úrovni, elite úrovni, popol úrovni

Platné vek: 8 rokov a vyššie

Lítiová batéria kapacita: 450mAh

Package Zahrnuté:

1*Bluetooth gamepad

1*Typ-C nabíjanie dátový kábel

Recenzie

Gauthierentreprises
2020-12-24
1/5
je suis très déçu, déjà par le délai de livraison et surtout, je vais rien en faire car j'ai reçu une manette avec fil et connecteur inconnu. le titre de l'annonce est manette bluetooth sans fil ???????
Marianna 49
2021-02-12
1/5
Product shipped rather quickly, wireless controller conforms to the description but not functional... I am disappointed because I was looking forward to my products.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: ovládanie shot, nintendo prepínač controlers, ps3 hra, radosť con nintendo prepínač, Ovládanie, bluetooth audio spínača, bezdrôtový gamepad, ovládanie pc, prípade nintendo prepínač, ovládanie pro prepínač.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.