• Úvodná stránka
  • Stolný Tenis Tréner Hnuteľného Elastické, Mäkké Hriadeľ Vízie Vzdelávania Nastaviteľná Výška Voľný Čas Dekompresie Športy, Ping Pong Gule

  • Druh: Iné

Stolný Tenis Tréner Hnuteľného Elastické, Mäkké Hriadeľ Vízie Vzdelávania Nastaviteľná Výška Voľný Čas Dekompresie Športy, Ping Pong Gule

Odrážky: 1、Ľahko Trénovať: 6 stolný tenis, aby spĺňali potreby každodenného hráčov. Je to ľahký a prenosný, pomáha jednej osobe cvičenia, to tiež zlepšuje vašu pozornosť, atletického a koordinácie rúk a očí.

2、Jednoduchá Montáž: Špeciálne stolný tenis pre začiatočníkov, je vhodný pre deti a dospelých, flexibilné poliaci sú odnímateľné a jednoduchá montáž.

3、Buffer Jar: snímka rýchlo odskakujú, zabezpečenie kontinuity, školenia schopnosť dieťaťa na koordináciu ruky a nohy, a pomáha dospelých na zníženie stresu.

4、Ideálna Veľkosť: raketa má 2 veľkostiach o 25.5*15 cm/10.04*5.91 v, stolný tenis 3 priemery o 4cm/1.57 v, flexibilné klub 90 cm/35.43 v (výškovo nastaviteľné), a podvozku s priemerom asi 18 cm/7.09 v.

5、Ideálny Darček: skvelý darček pre priateľov, rodinu a deti kto chcel hrať stolný tenis, vhodná pre mnohých miestach, ako sú záhrady, parky, atď. Už nepodlieha stránky obmedzenia.

Funkcie:

Keď sa hrá stolný tenis, oči zamerané na loptu a neustále upraviť pohyb hore a dole. To môže zlepšiť, napätie ciliary svaly, čo im umožní relaxovať a zmluvy. Na extraocular svaly môže byť stále aktívny, podpora krvného obehu očné tkanivo, zlepšuje očí ostrosť videnia a spomaľuje únava.

Podvozok je určený tak, aby sa zabránilo prevráteniu.

Špecifikácia:

Materiál: ABS plast, železo, karbonové vlákna, drevo, guma.

Veľkosť (cca.):

Raketa: 25.5*14 cm/10.04*5.51 v

Stolný tenis: 4cm/1.57 v

Flexibilné klub: 90 cm/35.43 v (výškovo nastaviteľné)

Podvozok priemer: cca 14.5 cm/5.71 v.

Vhodné pre dav: deti / dospelí

Balenie Zoznam:

2*rakety

6*stolný tenis (náhodné farby)

2*flexibilné klub

1*šasi

4*úprava prút

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: oka tenis robot, li ning tenis, bedminton tričko, prenosné tenis ball picker, ping pong tréner, šport top, ping pong loptičku, ping pong robot, robot tabuľka, šport, stolný tenis.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.