• Úvodná stránka
  • Ventil Spp Ventil Core Nástroj MTB Horskej Ceste, Požičovňa Bicyklov Bezdušové Tmel Injektor S Viacúčelovým Na Bicykli Bezdušové Pneumatiky

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Iné

Popis:

1. Jednoduché použitie; s veľkou kapacitou sacie 60ml rúry a hladké piest, flexibilné hadice bez uhol, štíhla viditeľnosť hlavou, s hadicou, ktorá môže ľahko dostať cez hlavu ventilu a dostať sa do pneumatiky bez zaplnili ventilu.

2. Tradičné bezdušové tmel striekačku ísť cez ventil, ktorý spôsobuje tmel na gunk do ventilu a nedovolí vzduch do pneumatiky,umožňuje striekačky ísť všetky spôsob, ako pneumatiky bez zaplnili ventilu.

3. Sú navrhnuté pre bezdušové konverzie, ktorý robí to neuveriteľné môžete ľahko nastaviť perličiek z vašej pneumatiky a zlepšiť svoje jazdecké skúsenosti.

4. Tento bezdušové striekačka má bolesti hlavy z bezdušové inštalácie jednoduchý a efektívny dizajn.

5. Ako darček pre vašich priateľov, alebo ktokoľvek vás láske; praktické príslušenstvo poskytnúť im dobré vonkajšie skúsenosti.

Špecifikácia:

Materiál: Plast+guma

Funkcie: Pneumatiky opraviť tekutín je vstrekne do vzduchu tryska, ktorá nie je škvrna vzduchu tryska alebo ručne, čo je výhodné a praktické

Veľkosť: O 60ml

Balík obsahuje:

1pc*Tmel Injektor

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: trvalé pneumatiky tmel, pneumatiky tmel injektor, 26 rim, veľa bezdušové, bezdušové ventil pneumatiky, mojo pneumatiky páky, bicykel punk, 40 pneumatiky, cyklistické mtb nástroj, tmel pneumatiky.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.