• Úvodná stránka
  • 5 /20-palcový Obrys Profil Obrysu Obklady Laminátové lamely Okraji Tvarovanie Dreva Opatrenie Pravítko ABS Obrys, Prierez Rozmnožovacie

  • Číslo Modelu: uhlové pravítko
  • Názov Značky: MiLESEEY

JY1910170601

20-palcový profilometer dlaždice okraj tvorí meracie pravítka drevo označenie univerzálny nástroj hliníkovej zliatiny vnútorného rámu

Špecifikácie produktu:

Materiál: ABS plast

Typ: univerzálne uhlové pravítko

Merací rozsah: 0-500mm

Presnosť merania: MM

Rozsah použitia: 0-500mm

Veľkosť: 535* 100* 20 mm

Čistá hmotnosť: 760 g

Farba: modrá, červená, zelená

Funkcia:

Presne kopírovať akýkoľvek tvar - to profiler ľahko replikuje akýkoľvek tvar, vrátane nepravidelných tvarov, alebo presne kopíruje osnovy pre dreva alebo dlaždice podlahy/linole inštalácie. Profiler umožňuje ľahko vytvárať okamžité šablóny pre zakrivené a nepárne kontúry.

Veľmi pohodlné - profiler môže okamžite kopírovať akýkoľvek tvar. Nie je previesť konfiguračný súbor na papier alebo lepenka opäť ušetriť čas. Jednoducho stlačte obrys na tvar. Kopírovať osnovy a strih do tvaru). Rozchod eliminuje zaváhaní o veľkosti nepravidelného tvaru.

Univerzálny -20-palcový profil je ideálny pre meranie replika časti, kopírovanie vretien na sústruhy, inštalácia podlahy okolo lisovanými dielmi, kopírovanie krivky, a vykonávať rôzne iné kontúry zodpovedajúce úlohy v domoch a obchodoch. Je vhodný pre väčšinu bežných rúry a valce, ktorá vám umožní jednoducho skopírovať tvarov, dlažba, laminátové podlahy, inžinierstva dreva, masívu a vinylových podláh presne rez poschodí zápas objektu.

Merania v palcoch a cm - Vládca označenia s palcov a centimetroch sú na robustné plastové telo rozchodu. Táto šablóna nástroj má tiež 1 palcový a 1 cm prírastok pravítko na nástroj tela.

Rôzne príležitosti - to vŕzgať digger nástroj je ideálny pre inštaláciu dlažby, laminátové podlahy, koberce, kontrola veľkosti, lišty, atď. To je tiež užitočný nástroj pre telo, tesárske a rôznych tvaroch, ktoré sú navrhnuté pre navíjanie rúry, kruhové Rámy, kanály a mnoho objektov.

balenie zoznam

1* profiler

poznámky:

Vzhľadom na ručné merania, prosím, aby 1-3 mm rozdiel

Vďaka za pochopenie, obrázok, nemusí zobraziť v skutočnej farby položky z dôvodu rozdielu medzi obrazovku a svetlo.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: miestne námestie, krátke námestie, uhlomery, obrys meter, mileseey rozsah vyhľadávanie, kopírovať pravítko, Bluetooth Laserový Diaľkomer, centrum finder nástroj, uhol dláto dreva, obrys, prierez saker.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.