• Úvodná stránka
  • DC12V 5A Profesionálne Napájania UPS Batérie Rozhranie pre Dvere Prístupový Systém

  • Názov Značky: Jedrek
  • Číslo Modelu: 208CK
  • Položka Druh: Zdroj Napájania

Zavedenie nového výrobku

Tento produkt po rokoch inžinierstva inštalácia a spätná väzba od zákazníkov. Opakovane bol vylepšený, a používa najnovšie internationaltechnology a výstup stabilita, vysoká presnosť, malým objemom, ľahký, elegantný vzhľad, unikátny dizajn. A získajte ho teraz vám umožňuje používať na zjednodušenie prístupu a ovládania napájania.

Funkcie a vlastnosti

1. Vstupné napätie AClOO - 260 V frekvencia 50-60 HZ;

2. Dobrá izolácia, vysoké a nízke napätie 1500 V AC /1 minúta bez poruchy.

3. Výstupné napätie nastaviteľné DC11.5 V - 13.5 V (vyhovuje

Elektroinštalácia je ďaleko, aby sa elektrický zámok nefunguje, Na

tento čas sa môže dať vysoké napätie nastaviteľné); Výstup

prúd: 5A;

4. Zvlnenie napätia Upp 50 mv orless;

5. Skrat (tok) ochrana (výstupný obvod je skrat bude automaticky odpojiť,

Pri riešení problémov sa automaticky vráti do normálu. ) Prehriatiu, cez-napätie, ochrana;

6. Batérie zmeňte polaritu ochrany (batérie vedie len vypáliť poistky, nedošlo k poškodeniu zdroja napájania.)

7. 1A nabíjacieho prúdu, nabíjanie, keď je batéria napätie t0 13.5 V plnej prestane nabíjať, VIEDLI k nabitia indikátor Napájania. 4 hodín s 12 v/7 ah akumulátor;

8. Batérie cez výtlačné ochrany (v procese batériu, keď je napätie batérie je nižšia ako 9.5 V, automaticky Odpojiť batériu, v záujme ochrany údajov, straty kontroly prístupu stroj a volajúci môže rýchle nabíjanie).

9. Siete a batéria prepínač čase 10 ms, je naozaj prerušenie napájania.

10. Vybavený batériou sta rting tlačidlo B (pictu červená), ľahká inštalácia test.

11. Je tu diaľkové ovládanie, otvorte dvere (o) t0 15 s, pohodlné vybavené diaľkové ovládanie otvoriť dvere. Elektrický zámok výstupný súbor NC, NO, to sa dá prispôsobiť do akéhokoľvek elektrického zámku.

12. KONTROLA je súbor aktívny signál vstup (DC5-24 v) a vnútornej izolácie, môžete vyzdvihnúť v rovnakom čase Viac ako jeden vstup stráže radič a komunikácie.

Každý prístup stráže radič, tak dlho, ako to máte, všetky problémy môžu byť vyriešené. Tiež môžu byť použité ako zdroj napájania z iných zariadení, napríklad alarm, monitorovanie, atď.

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť

Tento produkt nemôže byť nainštalovaný v vlhkosti alebo dažďový môže prichádzať na miesto, by mali byť v vetranom a suchom mieste.

Dve červené linky forAC100-260 - v vstup, vstupné napätie nemôže mimo tento rozsah, žltá zelená čiara musí byť spoľahlivé uzemnenie.

Organické sklo live diely pre vysokotlakové časti, non-odborný personál, ktorý nesmie byť otvorené bez povolenia. Vodič nesmie byť svojvoľne alebo skrutkovačom na dotyk súčasti.Viac sa nedá dobiť, údržba.Pri inštalácii batérie by mali identifikovať príslušné stôl", červené a čierne" line.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: záložné napájanie, poverbank, usmerňovač transformer, interfac, 3m stick, Záložný Zdroj Napájania, prepínanie napájania batérie, 24v 40a napájanie, 12v 5a ups, horn hub.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.